JÁRVÁNYÜGYI SZABÁLYOK AZ ISKOLÁBAN
Tilos olyan személynek belépni az iskolába, aki a betegség tüneteit tapasztalja magán (pl.: láz vagy hőemelkedés, hidegrázás, fejfájás, rossz közérzet, gyengeség, izomfájdalom, köhögés, nehézlégzés, légszomj, szapora légvétel, torokfájás, szaglás/ízérzés elvesztése, émelygés, hányás, hasmenés)
Az iskolában kötelező a maszk viselése. Kérjük, maszkot mindenki hozzon magával. Mindenki ügyeljen a személyi higiéniára, gyakran mosson kezet, szükség esetén
használjon kézfertőtlenítőt. A taneszközöket, személyes tárgyakat a tanulók ne adják át egymásnak. A közösségi terekben és az épület előtt kerülni kell a csoportosulást.
Sorban állás, várakozás esetén (pl. ügyintézés, büfé) ügyelni kell a 1,5 méteres távolság megtartására. Fontos a folyamatos természetes szellőztetés a tantermekben.