PDF formátum

Tájékoztatom, hogy a Budapest Főpolgármestere által a főváros teljes területére biztosított ingyenes parkolás lehetősége 2020.07.01-től megszűnik. Ez az intézkedés érinti az Egyetem összes szervezeti egységét, tehát a IX. és XII. kerületben található egészségügyi intézmények, illetve a külső kollégiumok környékét is.

Ezzel egyidőben visszavonásra kerül a VIII. kerület Polgármestere által adott, kizárólag a Semmelweis Egyetem munkavállalói számára a veszélyhelyzet idejére nyújtott, és csak a kerületre érvényes ingyenes parkolási lehetőség is.

A fenti dátumtól, a kiadott, zöld színű kerületi kártyák sem használhatók, mert a parkolási ellenőrök azokat figyelmen kívül fogják hagyni, a fizetős területeken azok kihelyezése esetén is büntetnek.

Kérem továbbá, hogy július elseje után ezeket a kártyákat szervezeti egységenként begyűjtve, körpostával küldjék meg a Biztonságtechnikai Igazgatóság részére.

Budapest,

Tisztelettel: