(Jegyek Elfogytak!)

a Semmelweis Egyetem Pető András Karának konduktorai, oktatói, hallgatói és

a Szolgáltatási Igazgatóság munkatársai szervezésében

2019. május 25-én szombaton

az egyetemi polgárok gyermekei részére első alkalommal megrendezésre kerülő

GYERMEKNAPRA

az Egyetem Horányi üdülőjébe (2015 Szigetmonostor, Nagyduna sétány 9.)

3kép

Programok:

9-10 óra között érkezés, regisztráció (étkezési és üdítő kuponok kiosztása)

10 órától

– Kézműves foglalkozások: agyagozás, nemezelés.
– Bábkészítés-bábjáték: ujjbábtól-marionettig.
– Zenés, népi és sportjátékok.
– A helyszínen kétféle ugrálóvár is várja kicsiket és a kisebbeket.
– Arcfestés, hennafestés, csillám tetoválás.

Az érdeklődők igénybe vehetik az üdülő sporteszközeit (kajak, kenuk, kerékpárok, ping-pong asztal stb.)

17 óra program vége

Ellátás:

A felnőttek részére egy tál melegételt és egy üdítőt/sört, a gyermekek számára gyermek menüt és üdítőt biztosítunk a helyszínen.

Büfé a rendezvény alatt folyamatosan üzemel.

Utazás:

Történhet egyénileg, vagy a regisztráció keretében bejelentett igény esetén az egyetem – saját korlátozott – személyszállítási képességeinek mértékéig a Külső Klinikai Tömbből a rendezvény napján 9:00 órakor oda, délután 16 órakor visszainduló, ingyenes egyetemi mikrobuszokkal.

Részvételi feltételek:

• Az üdülő korlátozott kapacitásai miatt a részvétel előzetes írásbeli regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni 2019. május 5-ig lehet. A regisztráció során az alábbi adatokat kérjük megküldeni Molnár Alexandra (06/20-825-0317) részére az udulok@semmelweis-univ.hu emailcímre

• résztvevők neve és életkora,
  • szervezeti egysége,
  • elérhetőség (telefon és emailcím),
  • utazás formája egyénileg, vagy egyetemi mikrobusszal.

A helyfoglalás a regisztráció sorrendjében történik, mivel a résztvevők száma korlátozott.

Az üdülőkkel kapcsolatos további információkért, kérjük keresse fel a honlapunkat.

Dr. Mascher Róbert                                                              Haraszti Imre

Intézetigazgató                                                                     igazgató

Semmelweis Egyetem Pető András Kar                              Semmelweis Egyetem

Humántudományi Intézet                                                    Szolgáltatási Igazgatóság