Tájékoztató az Egyetem valamennyi szervezeti egységének vezetője és gazdasági vezetője részére

Tájékoztatjuk a Semmelweis Egyetem szervezeti egységeinek vezetőit és gazdasági vezetőit, hogy azon új belépő egyetemi munkavállalók részére, akik bármely okból nem tudták elvégezni az e-learning képzés keretében a kötelező biztonságtechnikai, infekciókontroll, valamint az EIR rendszerhez kapcsolódó energiahatékonysági oktatásokat, személyes oktatást szervezünk.

Az oktatás helye: Szemészeti Klinika tanterem (1085 Budapest, Mária u. 39.)
Az oktatás időpontja: 2017. augusztus 31. 08.00– 12.00

Az oktatás várható időtartamára tekintettel kérjük, hogy szükség esetén szervezési intézkedésekkel biztosítsák az érintett munkavállalók számára a két műszak közötti, jogszabályban előírt pihenőidőt.

A korábbi oktatások tapasztalatai alapján kérjük, szíveskedjenek felhívni az oktatáson részt vevő munkavállalók figyelmét, hogy íróeszköz és – akinek ez szükséges – szemüveg legyen mindenkinél!

Kérjük – tekintettel az oktatások kötelező mivoltára –, biztosítsák valamennyi érintett
munkavállaló részére az oktatáson való részvételt.

Budapest, 2017. július

Tisztelettel: