Az Országos Tudományos Diákköri Tanács körültekintő egyeztetések és alapos mérlegelés után úgy döntött, hogy a 35. OTDK online kerül megrendezésre 2021 tavaszán. Klinikánkat két hallgató, illetve két az óta már diplomázott -korábbi TDK-s- fiatal rezidens képviselte.

Résztvevőink és kutatásaik:

Veress Fanni, Weninger Kristóf: Az ínykeringés változásának vizsgálata teljes és félvastag lebenytechnika alkalmazása során alveolus csontaugmentációs műtétet követően LSCI módszerrel. Témavezetők: Dr. Molnár Bálint, egyetemi docensünk és Dr. Fazekas Réka, egyetemi tanársegéd, SE FOK Konzerváló Fogászati Klinika.

dr. Keglevich Bernát, dr. Bolya-Orosz Fanni: Sebészi motorral és nyomatékkulccsal történő implantátumbehelyezés pontosságának komparatív klinikai és radiológiai vizsgálata részlegesen navigált sebészi technika alkalmazásával. Témavezetők: Dr. Orbán Kristóf, PhD hallgató és Dr. Molnár Bálint, egyetemi docensünk.

Minden résztvevőnk nagyszerű teljesítményt nyújtott, büszkék vagyunk rájuk!

Veress Fanni és Weninger Kristóf hallgatók 2. helyezést értek el a Fogorvostudományok 1 szekcióban,  amihez szívből gratulálunk.