45735/GFIVGÜI/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája

pályázatot hirdet

kórházhigiénikus

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony, 4 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1122 Budapest, Városmajor utca 68.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• A központi műtőegységhez tartozó sterilizáló vezetésével kapcsolatos vezetői feladatok ellátása.
  • A mindenkor hatályos jogszabályok alapján infekciókontroll tevékenység végzése, mely magába foglalja a következő
    teendőket: nosocomiális fertőzések felügyelete, kiszolgáló egységek közegészségügyi ellenőrzése, vízminőség felügyelete, surveillance programok, OSZIR alkalmazások, kötelező jelentések elvégzése.
  • Munkavédelem, takarítás, rovar- és rágcsálóirtás felügyelete, éves és időszakos nagytakarítások, záró fertőtlenítések megszervezése, felügyelete.
  • Hatósági ellenőrzéseken való részvétel, mindennapi higiénés problémák jogszabályoknak megfelelő kreatív és magabiztos megoldása.
  • A kórház higiéniájával kapcsolatos intézeti belső szabályozó dokumentumok elkészítése és aktualizálása.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • közegészség és járványügyi felügyelő népegészségügyi ellenőr végzettség vagy ezekkel egyenértékű képesítés;
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• 2 év kórházban szerzett szakmai tapasztalat;

Amit kínálunk:

• cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség);
  • stabil munkahely;
  • összetartó, segítőkész csapat;

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk;
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára;
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport);
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára;
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk;

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz;
  • végzettség / képzettség másolata;
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető);

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk a hivatkozási szám megjelölésével: 45735/GFIVGÜI/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.