30361/PAKEKPI/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Pető András EKPMI Konduktív Gyakorló Általános Iskola intézményegysége

pályázatot hirdet

gyógypedagógus (logopédiai szakiránnyal)

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő, heti 20 óra

Munkavégzés helye: 1118 Budapest, Villányi út 67.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

SNI tanulók gyógypedagógiai, logopédiai nevelése-oktatása.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• gyógypedagógiai tanár, okleveles gyógypedagógus vagy gyógypedagógia-tanár, gyógypedagógus, logopédia szakirányon szerzett végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • empatikus gondolkodás, tolerancia
  • gyermekszeretet
  • rugalmasság, következetesség, türelem
  • jó együttműködő készség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• az SNI gyermekek oktatásában, beszédindításában való jártasság, tapasztalat

Mit kínálunk?

• cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • összetartó, segítőkész csapat

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• fényképes, szakmai önéletrajz a pályázati feltételekben megfogalmazott gyakorlatok és ismeretek lényegre törő bemutatásával
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk hivatkozási szám megjelölésével: 30361/PAKEKPI/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, kérelemben megjelölve: köznevelésben alkalmazott a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 66. § (1) bekezdés b) pontjában meghatározott feltételeknek megfelel