26469/BSZI/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Beszerzési Igazgatósága

pályázatot hirdet

adminisztratív munkatárs

munkakör betöltésére.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• általános adminisztrációs, iratkezelési és ügyviteltámogatási feladatok ellátása, iktatás, szkennelés, különös tekintettel a beérkező ügyiratok átvételére, továbbítására, nyilvántartásba vételére
  • kipostázandó iratok előkészítése kézbesítésre
  • a beérkező telefonos megkeresések kezelése
  • futárok, kézbesítők fogadása, termékminták átvétele a határidők figyelembe vételével
  • tárgyalások technikai feltételeinek előkészítése, vendégfogadás, reprezentáció
  • az igazgatóság területén a konyhák és mosdók fogyóanyagainak napi feltöltése, a szükséges eszközök fogyásának ellenőrzése
  • iratok előkészítése adatszolgáltatásokhoz
  • támogatás nyújtása a felmerülő informatikai problémák gyors megoldásának koordinálásában
  • a Semmelweis Egyetemen belüli kapcsolattartás, együttműködés az igénylő és szakértő szervezeti egységekkel

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• középfokú végzettség (gazdasági, ügyviteli)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás, gyors reagálási készség
  • kiemelkedő stressztűrő és problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent:

• táblázatkezelő program kiemelkedő ismerete
  • beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó iratkezelési tapasztalat
  • iktatóprogram (Poszeidon) ismerete

Amit kínálunk:

• teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Munkavégzés helye:

Beszerzési Igazgatóság, 1091 Budapest, Üllői út 55.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk hivatkozási szám megjelölésével: 26469/BSZI/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.