60547/SZRKTI/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Multidiszciplináris Egynapos Sebészeti Klinikája

pályázatot hirdet

szakorvos (aneszteziológiai és intenzív terápiás)

munkakör betöltésére.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

Jogszabályban meghatározott és a szakmai kompetenciának megfelelő munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek alapján.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • egyetemi diploma
  • aneszteziológiai és intenzív terápiás szakvizsga megléte
  • legalább egy idegen nyelv olyan szintű ismeretével bír, mely alkalmassá teszi őt a szakirodalom követésére
  • legalább 5 éven keresztül különlegesen magas szintű diagnosztikai és/vagy terápiás tevékenységet fejtett ki
  • megbízható személyiség
  • önálló, precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • együttműködési és konfliktuskezelési készség
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való készség
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség
Előnyt jelent:
  • MedSol rendszer ismerete
Mit kínálunk?
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • Családbarát Egyetem program keretében kulturális kedvezmények, egészségügyi programok, óvodai, bölcsődei elhelyezés, gyermek napközis táborok tanítási szünetekben
  • stabil munkahely
A jogviszony időtartama:

határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony, 4 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1085 Budapest, Gyulai Pál utca 2.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk a hivatkozási szám megjelölésével: 60547/SZRKTI/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.