17256/KEEGF/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Hallgatói Szolgáltatások Igazgatósága

pályázatot hirdet

Projektmenedzser
szolgáltatási szakértő)

munkakör betöltésére.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• részvétel az egyetem hallgatói szolgáltatásainak fejlesztésében és operatív megvalósításában
  • változatos projekteken való munka, kevés monotonitás
  • projektekhez kapcsolódó időszakos riportok, elemzések készítése
  • projektfeladatok előkészítése, ellenőrzése és értékelése
  • hatékonyságot és eredményjavítást célzó fejlesztési ötletek kezdeményezése
  • egyetem hallgatói kommunikáció koordinációja, fejlesztése, minőségellenőrzése
  • hallgatói tanulmányi adatelemzés, döntéstámogatás
  • elektronikus hallgatói szolgáltatások működésének támogatása, fejlesztésének koordinációja
  • kapcsolattartás, levelezés az egyetem munkatársaival magyarul és angolul

Várjuk a jelentkezését, ha

• felsőfokú végzettséggel és
  • legalább középfokú, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik
  • rutinosan mozog az MS Office programok használatában, az új informatikai programokat könnyen tanulja meg
  • önállóan, motiváltan és proaktívan képes végezni a munkáját
  • felelősen és precízen irányítja a projekteket
  • stratégiai és analitikus gondolkodás jellemzi

Előnyt jelent:

• felsőoktatási, egyetemi hallgatók kiszolgálásával kapcsolatos korábbi tapasztalat
  • szolgáltatásfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• versenyképes, piaci bér
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • törzsidős-peremidős munkarend, amely rugalmasságot és igazodást biztosít a munkavállaló magánéletéhez
  • stabil, kiszámítható nagyvállalati háttér
  • fiatal, segítőkész, barátságos munkatársak
  • jól megközelíthető, belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel
  • egészségügyi ellátáshoz való könnyebb hozzáférés
  • modern, jól felszerelt, klimatizált, saját konyhával rendelkező iroda, amelyben öröm dolgozni

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Munkavégzés helye:

1085 Budapest, Baross utca 22.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • motivációs levél előny
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2024. március 31-ig hivatkozási szám megjelölésével: 17256/KEEGF/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.