4877/KEEGF/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Egészségügyi Irányítási és Fejlesztési Igazgatósága, Egészségügyi Engedélyezési Osztálya

pályázatot hirdet

egészségügyi irányítási szakértő

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Üllői út 26.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• Egészségügyi engedélyeztetési ügyintézés az alap és szakellátási kapacitások vonatkozásában, az orvosszakmai döntések előkészítése, végrehajtása (NEAK, NNGYK, Kormányhivatal), kapacitás nyilvántartások naprakész vezetése.
  • Az egyetemi NEAK finanszírozási szerződések módosításában előkészítő közreműködés (fekvő-járó, krónikus, gondozó, CT, MRI, TEK, stb…).
  • Kapacitás átcsoportosítási eljárások előkészítő adminisztrációja.
  • Külső adatszolgáltatás kérések összeállításában aktív közreműködés.
  • Napi szintű kapcsolattartás az Egyetem központi és betegellátó szervezeti egységeivel.
  • Minőségbiztosítási adatok követése.
  • Ügyirat kezelés, irattározás, levelező és iktató rendszer napi használata.
  • Osztályvezetői és igazgatói adminisztrációs feladatok támogatása.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• Egészségügyi felsőfokú végzettség (pl. egészségügyi ügyvitelszervező BSc, népegészségügyi MSc).
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

A munkakör betöltéséhez elvárt képességek:

• Egészségügyben vagy egészségügyi igazgatási területen szerzett tapasztalat.
  • MS Office (Outlook, Word, Excel) felhasználói szintű ismerete.
  • MedSolution egészségügyi dokumentációs informatikai rendszer ismerete.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Igényes munkavégzés, nagyfokú pontosság, precizitás.

Előnyt jelent:

• MS Office (Outlook, Word, Excel) magas szintű ismerete.

Amit kínálunk:

• kiemelt bérezés,
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség),
  • biztos munkahely,
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel.

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk,
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára,
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport),
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára,
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz,
  • végzettség / képzettség másolata,
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető).

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2024. február 15-ig hivatkozási szám megjelölésével: 4877/KEEGF/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.