1403/GYTKKGIE/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

GYTK Gazdasági Igazgatósága

pályázatot hirdet

gazdasági ügyintéző

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Gyógyszerésztudományi Kar Hőgyes Tömb

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

Gazdasági ügyintézői feladatok ellátása, számlák kezelése, bizonylatok, dokumentumok ellenőrzése, pénzügyi nyilvántartások naprakész vezetése, árajánlatok bekérése, megrendelések elkészítése, beszerzések indítása, dokumentálása, kimenő és bejövő posták kezelése, iktatások, osztályokkal való kapcsolattartások.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• gazdasági területen szerzett végzettség (OKJ)
  • MS Office  felhasználói ismerete
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• egészségügyi munkahelyen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • Poszeidon iktatórendszer ismerete

Amit kínálunk:

• megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2024. február 10-ig hivatkozási szám megjelölésével: 1403/GYTKKGIE/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.