120142/EFEGI/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Egészségtudományi Kar Egészségtudományi Programkoordinációs és Fejlesztési Irodája

pályázatot hirdet

oktatásszervezési szakértő

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, Vas utca 17.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• A doktori képzés támogatása, a tevékenység feltételeinek biztosítása.
  • Az írásos dokumentumokat a hivatalos iratokra vonatkozó szabályok szerint kezeli, döntésre előkészíti és megőrzi.
  • Nyilvántartásokat vezet (hallgatói ügyek – felvételi kérelmek, tanulmányi előmenetelek, kérelmek, igazolások, stb.), gondoskodik arról, hogy a válaszok/döntések határidőre megszülessenek.
  • Részt vesz a hallgatói ügyekkel kapcsolatos döntések előkészítésében.
  • Kapcsolatot tart a társ- és főhivatalokkal, hatóságokkal, a doktorandusz önkormányzattal, valamint a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolával.
  • Az Egészségtudományi Doktori Tagozattal l kapcsolatosan a Semmelweis Egyetem és annak aloldalain megjelenő honlapinformációk szolgáltatása, aktualizálása.
  • Hallgatóknak, oktatóknak, programvezetőknek szóló tájékoztatók előkészítése, jóváhagyatása a Doktori Tagozat vezetőjével.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• felsőfokú végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés, a határidők betartása
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • csapatmunkára alkalmasság, rugalmasság
  • problémamegoldó és szervező képesség
  • megbízhatóság
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• oktatásszervezés területén szerzett tapasztalat
  •  MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

• megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2024. január 4-ig hivatkozási szám megjelölésével: 120142/EFEGI/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.