117304/KEEGF/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Létesítményfejlesztési és-Üzemeltetési Igazgatósága

pályázatot hirdet

projektvezető

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Semmelweis Egyetem budapesti telephelyei

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• Egészségügyi-, oktatási és kutatási ingatlanállományt érintő, többnyire magasépítési szakterületen folyó infrastruktúra fejlesztési projektek előkészítésének, tervezésének és megvalósulásának lebonyolítása, teljes körű vezetése.
  • A projektben részt vevő szakterületek bevonása és koordinálása, feladatok delegálása és nyomon követése, a projekt során felmerülő kockázatok felterjesztése, döntéselőkészítő megoldások kidolgozása, és a döntés végrehajtatása.
  • Együttműködés az Igazgatóság és a társigazgatóságok részlegeivel, valamint a fejlesztésben érintett orvos-oktatás-kutatás szakmai képviselőivel.
  • Rendszeresített státusz- és előrehaladás jelentések készítése, ütemtervek készítése és betartatása, projekt értekezletek megtartása, lebonyolítása és dokumentálása.
  • A munkakör menedzser szemléletet igénnyel, jellemzően műszaki szaktudással.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• felsőfokú építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • minimum 5 év építőiparban megszerzett tapasztalat
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • pontosság, határidők tartása
  • rugalmasság
  • MS O365 programjainak ismerete és használata (MS Office)
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• karbantartási, felújítási fejlesztési projektek operatív irányítása és összefogása
  • nemzetgazdaságilag kiemelt jelentőségű ingatlan beruházások projektvezetésében szerzett tapasztalat
  • építőiparban szerzett tervezési és kivitelezési tapasztalat
  • Európai Uniós pályázati rendszerek ismerete
  • jogi, közbeszerzési és pénzügyi ismeretek
  • MS project, Power BI ismerete és használata

Amit kínálunk:

• megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • mobiltelefon, laptop
  • BKK bérlet
  • csak budapesti projektek
  • stabil munkahely
  • jól megközelíthető iroda
  • irodai munkarend, pénteken 14:00-ig
  • jó hangulatú közösség
  • szakmai fejlődési lehetőség

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. december 18-ig hivatkozási szám megjelölésével: 117304/KEEGF/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.