78650/KEEGF/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem

Műszaki Főigazgatóság Létesítményfejlesztési és -üzemeltetési Igazgatóság Beruházási Főosztálya

pályázatot hirdet

főosztályvezetői

munkakör betöltésére.

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban.

A Beruházási Főosztály fő feladata az egyetemi fejlesztési stratégia végrehajtása, az Egyetem intézményeinek fejlesztésére irányuló éves felújítási terv kidolgozása, az elfogadott tervcsomagra épülő projektek, több egymásra korreláló projekt esetében programkeret alapítása, a folyamatosan megjelenő egyetemi ad-hoc igényekre projektek létrehozása, a beszerzési, tervezési, kivitelezési folyamatok kapcsán átfogó építési projektmenedzsment-támogatás nyújtása, továbbá az alapított projektek sikeres lezárása a támogatások maximális felhasználása mellett.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Vezetői megbízás időtartama: legfeljebb 5 év

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Betöltendő munkakör: létesítményfejlesztési projektvezető

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Baross utca 22.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• A Főosztály feladatellátásának megszervezése és a folyamatos működés, minőségi és eredményszint fenntartása a Főosztály emberi és eszközerőforrásaival való gazdálkodással.
  • Projektvezetők, programvezetők feladatokhoz rendelése, feladatok munkakörökhöz rendelése.
  • A feladatellátás helyszíni és adminisztratív jellegű (software-es) ellenőrzése, teljesítményértékelési rendszer üzemeltetése.
  • A projektmenedzserek körében karriertervezés.
  • Agilis együttműködés fenntartása az igazgatóságon belül, valamint az egyetemi szervezetekkel.
  • A Főosztály működését biztosító éves gazdasági és humánerőforrás tervezés.
  • Projektmenedzserek szakmai (építőipari és projektmenedzsment) mentorálása.
  • A feladatait VUCA környezetben kell ellátnia.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 5 év építőiparban megszerzett tapasztalat
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • agilis, önálló és felelősségteljes vezetési attitűd
  • proaktív magatartás, gyors problémamegoldó képesség
  • magas fokú MS Office felhasználói ismeretek
  • „mikro menedzsment” készségek
  • VUCA környezetben történő munkavégzési ismeretek
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű ingatlanberuházások projektmenedzselésében szerzett tapasztalat
  • építőipari kivitelezési tapasztalat vagy műszaki előkészítésben szerzett tapasztalat
  • Európai Uniós támogatási rendszerek ismerete
  • jogi, közbeszerzési és pénzügyi ismeretek
  • AutoCAD ismeret

Amit kínálunk:

• versenyképes fizetés
  • cafeteria(SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség),
  • biztos munkahely
  • belvárosi iroda, patinás épület kiváló tömegközlekedési lehetőséggel (a munkavégzés helye: 1085 Budapest, Baross utca 22.).

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. szeptember 1-ig hivatkozási szám megjelölésével: 78650/KEEGF/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.