72327/KSNKO/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatósága

pályázatot hirdet

kommunikációs munkatárs

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozott idejű munkajogviszony (1 év), 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Üllői út 26.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• EUniWell (European Universities for Well-Being) nevű Európai Egyetemi Szövetség kommunikációs és disszeminációs feladatainak stratégiai tervezésében és végrehajtásában való közreműködés.
  • EUniWell projekt H2020 disszeminációs munkacsomagjával kapcsolatos kommunikációs feladatok ellátása, nemzetközi és hazai kommunikációs kampányok tervezésében való aktív részvétel, ill. a végrehajtás koordinációja.
  • Online és offline rendezvények, találkozók, webináriumok szervezése.
  • Online és offline marketingkommunikációs anyagok készítése.
  • Nemzetközi szakmai kiadványok és egyéb tájékoztató anyagok készítésének és szakmai fórumokon való publikációjának koordinálása.
  • Időszakos beszámolók készítése.
  • Részvétel rendszeres EUniWell projekt megbeszéléseken intézményi és konzorciumi szinten (személyesen és online formában).

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• felsőfokú végzettség
  • 3 év marketingkommunikációs vagy nemzetközi kommunikációs tapasztalat
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz munkavégzés
  • megbízható személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó készség
  • rugalmasság, terhelhetőség, szervezőkészség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kreativitás
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• nemzetközi kutatási projektek kommunikációjában szerzett jártasság
  • nemzetközi kommunikációban szerzett jártasság
  • Európai Egyetemi Szövetségek kapcsán szerzett jártasság
  • webes felületek, online értekezletek, webináriumok kezelésében szerzett jártasság
  • grafikai programok ismerete
  • egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

• megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. szeptember 6-ig hivatkozási szám megjelölésével: 72327/KSNKO/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.