60969/BJSZ/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Bókay János Többcélú Szakképző Intézménye

pályázatot hirdet

matematika (angol nyelven) szakos oktató

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1086 Budapest, Csobánc utca 1.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

Matematika tantárgy tanítása angol nyelven, nevelési-oktatási feladatok ellátása, osztályfőnöki tevékenység, munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok, részvétel a munkaközösség munkájában.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• matematika szakos egyetemi végzettség
  • C1 típusú felsőfokú nyelvvizsga
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • együttműködési és problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Mit kínálunk?

• cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • Családbarát Egyetem program keretében kulturális kedvezmények, egészségügyi programok, óvodai, bölcsődei elhelyezés, gyermek napközis táborok tanítási szünetekben
  • stabil munkahely
  • összetartó, segítőkész csapat
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettség / képzettség másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. augusztus 18-ig hivatkozási szám megjelölésével: 60969/BJSZ/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!