61398/EFEG/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Egészségtudományi Kar Gazdasági Igazgatósága

pályázatot hirdet

vezető koordinátor (Műszaki csoport)

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, Vas u. 17.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

Koordinátori, szervezési feladatok:

• A Kar épületeinek állagmegóvásával, felújításával, fejlesztésével kapcsolatos éves terv készítése, a megvalósulásról beszámoló készítése.
  • A kivitelezések, illetve épület felújítási és javítási munkálatok szervezése/koordinálása műszaki felügyelete, szakigazgatóságokkal együttműködve.
  • Részvétel a műszaki átadás-átvételi eljárásokban, a teljesítés igazolások kiállításában.
  • Szavatossági ügyek intézése.
  • Hatósági bejelentési (építéshatóság, földhivatal, környezetvédelmi hatóságok) kötelezettségek teljesítésében közreműködés
  • Az ETK Gazdasági Igazgatóság Műszaki Csoportjához tartozó munkatársak közvetlen irányítása, feladataik szakmai koordinálása és számonkérése. (Munkalap rendszer)

Műszaki adminisztrációs feladatok:

• Műszaki terület nyilvántartásainak naprakész vezetése.
  • Műszaki üzemeltetési feladatok nyilvántartása, adminisztrációja.
  • Műszaki státuszjelentések vezetése, egyeztetése, határidőben történő leadása.
  • Műszaki csoport tevékenységével kapcsolatos beszerzések folyamatában való közreműködés.
  • Tervek nyilvántartása vezetése, tervdokumentációk adminisztrációs feladatai.
  • Egyeztetések bonyolítása ajánlattevőkkel/kivitelezőkkel.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• középfokú szakirányú technikusi végzettség
  • épületkarbantartásban-, épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • MS Office rendszer haladó szintű ismerete
  • elektronikus levelezőrendszer haladó szintű ismerete
  • udvarias, proaktív kommunikációs készség
  • precizitás, rendszerező készség
  • gyors problémafelismerő képesség
  • önálló problémamegoldó készség
  • határozott fellépés
  • rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• felsőoktatási intézmény működésében szerzett tapasztalat
  • épületkarbantartás-, üzemeltetés műszaki adminisztrációjában
    szerzett tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

• megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • biztos munkahely
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

• saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • üdülőinkben kedvezményes áron nyújtunk kikapcsolódást dolgozóink és családtagjai számára
  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. július 22-ig hivatkozási szám megjelölésével: 61398/EFEG/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.