55972/PAKEKPI/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Semmelweis Egyetem Pető András EKPMI Pedagógiai Szakszolgálat intézményegység

pályázatot hirdet

konduktor

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozott idejű munkajogviszony (2025.08.20.), 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1125 Budapest, Kútvölgyi út 8.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

Szakszolgálati konduktív pedagógiai ellátás, konduktív nevelési tanácsadás, gyógypedagógiai tanácsadás korai fejlesztés és gondozási feladatok ellátása (15/2013. (II.26) EMMI rendelet alapján).

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• a Pető András Főiskolán vagy jogelődjénél szerzett konduktor, konduktor-tanító, konduktor-óvodapedagógus, konduktor(tanító) vagy konduktor (óvodapedagógus) diploma és pedagógus szakvizsga
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • empatikus gondolkodás, tolerancia
  • gyermekszeretet
  • rugalmasság, következetesség, türelem
  • jó együttműködő készség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Mit kínálunk?

• cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • Családbarát Egyetem program keretében kulturális kedvezmények, egészségügyi programok, óvodai, bölcsődei elhelyezés, gyermek napközis táborok tanítási szünetekben
  • stabil munkahely
  • összetartó, segítőkész csapat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• fényképes, részletes szakmai önéletrajz, a pályázati feltételekben megfogalmazott gyakorlatok és ismeretek lényegre törő bemutatásával
  • végzettség / képzettség másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, kérelemben megjelölve: köznevelésben alkalmazott a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 66. § (1) bekezdés b) pontjában meghatározott feltételeknek megfelel
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A munkakör 2023. augusztus 21-től tölthető be.

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. július 31-ig hivatkozási szám megjelölésével: 55972/PAKEKPI/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!