Az oktatói-kutatói utánpótlás biztosítása érdekében a nemzeti felsőoktatásról szóló törvény alapján lehetőség van egyetemi és főiskolai tanári, valamint egyetemi és főiskolai docensi, kutatóprofesszori, tudományos tanácsadói és tudományos főmunkatársi pályázatok kiírására a Semmelweis Egyetemen a 2022. évre.

A Semmelweis Egyetem foglalkoztatási követelményrendszere értelmében a pályázat kiírását a tanszék/klinika/intézet munkavállalói fórumának támogatásával a szervezeti egység vezetője kezdeményezi a kar dékánjánál.

A javaslatok beküldési határideje: 2021. október 8.

Az egyetemi és főiskolai docensi, kutatóprofesszori, tudományos tanácsadói és tudományos főmunkatársi munkakörök sikeres pályázati eljárást követően 2022. március 15-étől tölthetők be. Az egyetemi és főiskolai tanári kinevezésekre a minisztériumi ütemterv alapján várhatóan 2022. szeptember 1-jével kerül sor.

Adatlapok a pályázati eljárás elindításához: