Egyetemünk dolgozói a 2022. évre is felterjeszthetők állami, illetve miniszteri kitüntetésre. A kitüntetés a tartósan végzett, magas színvonalú munkásság, valamint rendkívüli teljesítmény elismerésére szolgál. A kitüntetések eszmei értékének megtartása érdekében a javaslatokat lehetőség szerint korlátozott számban szíveskedjenek megtenni.

Az egyetemi kitüntetések, díjak adományozásáról, valamint az állami kitüntetések felterjesztési eljárásáról szóló, a 38/2020. (II. 27.) sz. szenátusi határozattal elfogadott szabályzat értelmében állami és miniszteri kitüntetésekre a rektor, a kancellár, a dékánok és a szervezeti egységek vezetői tehetnek javaslatot.

A kitüntetési javaslatokat az erre rendszeresített formanyomtatványon, 2021. június 4-ig kérjük benyújtani a kituntetes.human@semmelweis-univ.hu e-mail címre.

A javaslattétellel kapcsolatos további információk az alábbi tájékoztatóban olvashatók:

Javaslattételi űrlapok (formanyomtatványok):

Együttműködésüket köszönjük.