Újabb béren kívüli juttatás került bevezetésre

Egyetemünkön a felemelt étkezési jegyek és az adómentesen nyújtható bérletköltség térítésének lehetősége után bevezetésre került az egészségpénztári hozzájárulás is, melynek értelmében 2006. január 1-től minden egyetemi közalkalmazottnak belépése hónapjától kezdődően havonta 2000 Ft-ot utalunk egészségpénztári számlájára.
A támogatás adómentes mind a munkáltató, mind a munkavállaló számára, csupán alacsony mÚködési költség terheli.
Ha Ön is szeretné ezt a juttatást már március hónapra megkapni, csupán a mellékelt belépési nyilatkozatot kell 3 példányban kitöltve 2006. március 25-ig visszaküldenie a Munkaerő- és Bérgazdálkodási Főosztály Bérosztályára, a többi feladatot már a Bérosztály illetékes előadója végzi. Az egyetemi közalkalmazottakat semmiféle fizetési kötelezettség nem terheli.
A Pénztár a regisztrációt követően juttatja vissza a munkavállalói példányt az új egyetemi pénztártagnak.
Bővebb információkat találhat az Intraneten (http://intranet.semmelweis.hu/mkb/) és az MKB Egészségpénztári tagsággal foglalkozó előadóknál (Farkas Tünde, 06-20-825-0784, farkas.tunde@gfi.semmelweis.hu, és Dávid Csilla, 459-1500/5137)

2006. 03. 17.

Munkaerő- és Bérgazdálkodási Főosztály