Ünnepélyes keretek között adták át intézetünk felújított, hallgatóbarát udvarát. Az eddigi autóparkoló helyén kert, gyep és pihenőpadok várják hallgatóinkat. Az átalakítás a tanulást, az órák közötti pihenést szolgálja, itt lehetőség nyílik hallgatónk számára a szünetekben való tanulásra vagy egy-egy demonstráció előtti utolsó ismétlésre. 🙂

„Nemcsak az előadókban, gyakorlatokon eltöltött idő számít, hanem az ezek közötti 10-15-20 percek is, amikor ‘zsizseg’ a hallgatói élet. Az anatómiára jönnek be először a hallgatók tanulmányaik során és itt töltenek el talán először hosszabb időt egymással” – emelte ki dr. Alpár Alán, nemzetközi képzésekért felelős rektorhelyettes, az Intézet egyetemi tanára.

Hír és képek az Egyetem honlapján.