Online és offline profil építése már az egyetem alatt, önéletrajzoktól a közösségi médián át az állásajánlatokig.
Az előadás egy újfajta megközelítése szakmai éned menedzselésének és az önéletrajz írásnak. A tipikus offline önéletrajz írás mellett az online megjelenésre is nagy hangsúlyt fektet az előadó, mivel az utóbbi egyre nagyobb szerepnek örvend az álláskeresők és munkáltatók világában. Azaz: hiába írsz jó önéletrajzot, ha az online világban nem fordítasz figyelmet a megjelenésedre!
Az előadó: Kocsis Janka, gyógyszerész, karriertanácsadó és a több félévben nagy sikerrel futó self-branding műhelytartója.
Kinek szól: Az előadásra már akár elsőévesként is jöhetsz, hiszen vannak elemek, amikkel már Te is bűvészkedhetsz – de akik legtöbbet profitálhatnak az előadásból, azok az utolsó, illetve azelőtti évfolyamon tanulók. Minden szakon és karon tanuló hallgatónak ajánljuk az előadást.
Kérdések, amelyekre az előadáson választ kapsz:
– Mivel vagy már most biztosan elkésve?
– Mi az, amivel érdemes akár minden héten foglalkoznod egy kicsit?
OFFLINE rész:
– Mikre nem gondoltál még egy tipikus (offline) önéletrajz megírása során?
– Mit vár el a Te szakterületed egy önéletrajzzal kapcsolatban?
Illetve az előadás megemlít egy-egy frappáns tippet, valamint kitér a tipikus hibákra.
ONLINE rész:
– Hogyan legyek felelős facebook használó? Mennyire legyek paranoiás ezzel kapcsolatban?
– Ismered a LinkedIn-t? A munkáltatók már ismerik. Hogyan legyen profi LinkedIn profilom?
Végül:
– Hogy kezdjek neki az álláskeresésnek?
– Hogyan készüljek fel egy interjúra?
Ez a szeminárium jellegű, interaktív előadás alapvető jelentőségű mindenkinek, aki pályakezdéshez közeledik – várunk Téged is sok szeretettel!
A műhely érdeklődés hiányában elmarad.