Mindfullness, avagy a fókusz és a figyelem szerepe a munkában

Az interaktív alkalom bemutatja a mindfullness fontosságát és szerepét a munkában, ugyanakkor közel enged a saját, mélyen gyökerező negatív, vagy hatékonyságot hátráltató szokásainkra. Az agya működési mechanizmusainak megértésén keresztül megismerjük, hogy figyelmünket milyen elterelő hadműveletek hátráltatják, és feltérképezzük, hogy melyek azok az ún. trükkök, melyekkel fókuszunkat, koncentrációs képességünket fejleszteni tudjuk, hatékonyságunkat pedig növelhetjük. A workshop neuroplaszticitáson alapuló gyakorlati eszközei megtanítanak a belső koncentrációra és a befelé fordulásra. A gyakorlatokon keresztül lehetőség nyílik munkamódszerünk megváltoztatására és arra, hogy figyelmünket az igazán fontos dolgokra irányíthassuk.

A tréning jellemzői:

• A tanfolyamot offline tartjuk.
  • A tréning 17:00-tól 20:00-ig tart. A tréning tematikája egy ívet követ, ezért annak érdemes jelentkezni, aki a teljes időtartamban jelen tud lenni.
  • A tréning maximális létszáma az interaktív forma miatt 20 fő
  • A részvétel a Semmelweis Egyetem bármely végzett hallgatója számára ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
  • Tréner: Antóny Kornélia
  • A soron következő képzés időpontja: 2024.11.19. 17:00-20:00
  • Jelentkezési határidő: 2024.11.16. 23:59
  • Lemondási határidő: 2024.11.17. 12:00
  • A tanfolyam helyszíne: 1085 Budapest, Üllői út 26. Központi Igazgatási Épület fsz. 6. terem
  • Fontos! A képzésen az első 20 jelentkező tud majd részt venni, a továbbiakban várólistára kerülnek a jelentkezők, kérjük, hogy a jelentkezést kezeljék felelősséggel! Amennyiben a jelentkező a képzést nem mondja le és nem jelenik meg a képzésen, akkor ebben a félévben az Alumni által szervezett képzéseken már nem vehet részt.

REGISZTRÁCIÓ