Tanulási és Problémamegoldási stílusok

Egymás megismerése és megértése nagyban megkönnyíti a kommunikációt. A Tanulási és Problémamegoldó Stílusok segítségével azonosíthatjuk, hogyan tanulunk, hogyan oldunk meg kihívásokat, és hogyan fejlődhetünk személyesen és szakmailag.
Peter Honey és Alan Mumford által kidolgozott Tanulási és Problémamegoldó Stílusok modellje egyfajta kulcsot nyújt önmagunk és egymás jobb megértéséhez. A modell lehetővé teszi számunkra, hogy feltérképezzük saját és embertársaink (kollégáink) tanulási preferenciáinkat és problémamegoldási stratégiáinkat. Lehetővé teszi számunkra, hogy mélyebben megértsük, hogyan tanulunk és hogyan oldunk meg problémákat és mások hogyan teszik. Ennek eredményeképpen könnyebben megértjük egymást, könnyebbé válik a kommunikáció, az együttműködés.

A tréning jellemzői:

• A tanfolyamot offline tartjuk.
  • A tréning 17:00-tól 20:00-ig tart. A tréning tematikája egy ívet követ, ezért annak érdemes jelentkezni, aki a teljes időtartamban jelen tud lenni.
  • A tréning maximális létszáma az interaktív forma miatt 20 fő
  • A részvétel a Semmelweis Egyetem bármely végzett hallgatója számára ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
  • Tréner: Dr. Gyarmathy Miklós
  • A soron következő képzés időpontja: 2023.10.26. 17:00-20:00
  • Jelentkezési határidő: 2023.10.24. 23:59
  • Lemondási határidő: 2023.10.25. 12:00
  • A tanfolyam helyszíne: 1085 Budapest, Üllői út 26. Rektori épület fsz. 6. terem
  • Fontos! A képzésen az első 20 jelentkező tud majd részt venni, a továbbiakban várólistára kerülnek a jelentkezők, kérjük, hogy a jelentkezést kezeljék felelősséggel! Amennyiben a jelentkező a képzést nem mondja le és nem jelenik meg a képzésen, akkor ebben a félévben az Alumni által szervezett képzéseken már nem vehet részt.

A jelentkezést lezártuk, a képzés létszáma elérte a maximumot!