Tisztelt Hallgatók!

Az Egyetemi Doktori Tanács felterjesztése alapján a Szenátus 2023. márciusi ülésén határozatot hozott a jelenleg működő nyolc doktori iskola megszüntetéséről és az egységes Semmelweis Egyetem Doktori Iskola létesítéséről.

Az Oktatási Hivatal FNYF/641-3/2023 számú határozatában döntést hozott arról, hogy az egységes doktori iskola 2023. szeptember 1-től kezdheti meg működését.

A Semmelweis Egyetem Doktori Iskola a korábban akkreditált valamennyi tudományágban folytathat képzést és adhat ki fokozatot.

A 2023/2024/ 1 félév megkezdésekor a Neptunban képzésváltás beállítása fog megtörténni valamennyi hallgató számára, mivel  a tanulmányaikat korábban megkezdett hallgatók  is a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolában folytatják tanulmányaikat. A hallgatók számára ez csak adminisztratív változás.

A Semmelweis Egyetem Doktori Iskola 11 doktori  tagozata 2023. 09. 01-től : LETÖLTÉS

Tölgyesi-Lovász Krisztina
Doktori Hivatal