A Semmelweis Egyetem Doktori Iskola Kutatásmenedzsment Munkacsoportja (KMMCs) a témavezetőképzés támogatására pályázatot ír ki 5 éven belül fokozatot szerzettek, illetve tervezetten idei év során fokozatot szerzők számára.

Ennek során a pályázó vállalja, hogy részt vesz a KMMCs témavezetőképzés programjain – szemeszterenként kb. 50-60 óra. Munkacsoportunk személyre szabott képzési tervet állít össze, figyelembe véve a jelentkezők szükségleteit. Ennek felmérése 2023 június-júliusában lesz, egyéni konzultáció keretében.

Munkahelye vállalja, hogy lehetővé teszi a képzéseken való részvételt.

A program keretében a pályázó havi 75 000 Ft/hó kiegészítő kutatási támogatásban részesül, amennyiben új (2023.09.01-től felvett), aktív PhD vagy komplex vizsga utáni MD-PhD hallgatója van. Társtémavezetés esetén a kiegészítő kutatási támogatás 37 500 Ft/hó.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent (a szakmai önéletrajzában ezekről is nyilatkozzon):

• elkezdte már a témavezetőképzést,
  • kiválósági ösztöndíjban részesült PhD képzése során,
  • az előírt időnél hamarabb fejezte be a képzését,
  • már van akkreditált PhD témája illetve PhD hallgatója,
  • első/utolsó szerzős D1-es publikációk
  • témavezetőként elnyert kutatási támogatás
  • TDK hallgatóinak Egyetemi TDK és OTDK konferencián, rektori pályamunkán elért helyezései

Jelentkezési határidő: 2023.06.30.
A pályázatokat a következő email címre adják be: titkarsag.kmmcs@semmelweis.hu.

Leadandó dokumentumok:

• pályázati űrlap LETÖLTÉS,
  • motivációs levél,
  • szakmai önéletrajz,
  • MTMT-ből exportált publikációs lista,
  • elnyert kutatási támogatásokról igazolás,
  • PhD diploma / igazolás a fokozatszerzésről (vagy annak tervezett idejéről – témavezető által hitelesítve)
  • szakvizsga másolata (amennyiben van),
  • kutatóhely-vezetői ajánlás.