A Richter Gedeon NyRt. Talentum Alapítványa pályázati felhívást hirdet állami ösztöndíjas nappali tagozatos PhD képzésbe felvett hallgatók részére, akik
  • a képzésre jelentkezésük benyújtásakor nem töltötték be a 35. életévüket
  • a 2022/23/1 félévben kezdik meg PhD tanulmányaikat
A támogatás elnyerhető: maximum 24 hónapra
A támogatás időtartama az ösztöndíj ideje alatt elért tudományos eredmények függvényében a Kuratórium döntése alapján maximum 24 hónappal meghosszabbítható.
Részletek az általános tájékoztatóban: letöltés
Az ösztöndíj összege: 150 000 HUF/hó
A támogatás feltétele: kiemelkedő tudományos tevékenység
A pályázat benyújtásának módja: A pályázatot a Semmelweis Egyetem Doktori  Hivatalába egyetlen pdf file-ba szerkesztve elektronikus formában kell benyújtani a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu emailcímre 2022. augusztus 22-ig. (Kérjük a tárgyban megjelölni: Richter Talentum )
A pályázatok elbírálása az Alapítvány Kuratóriumának döntése alapján történik.
A pályázathoz kapcsolódó Adatvédelmi tájékoztató: letöltés
A pályázathoz benyújtandó:
  • Ajánlólevél a PhD témavezetőtől
  • A tervezett kutatás lényegét összefoglaló 3-5 mondatos magyar nyelvű absztrakt
  • Kutatási terv (3-5 oldal, angol vagy magyar nyelven)
  • Önéletrajz
  • MTMT-ből letöltött publikációs és citációs lista, vagy nyilatkozat arról, hogy nincs még megjelent/elfogadott publikációja
  • Adatvédelmi nyilatkozat: letöltés

Dr. Benyó Zoltán