A válogatósságtól az evészavarig gyermekkorban – Mit tehet a szekember?

Készítette: Éliás Anna

ELŐADÁST tartott a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán Lukasz Rebeka közel 1OO hallgatóhoz beszélt, köztük védőnő, dietetikus, szülésznő, és hang-, beszéd- nyelésterapeuta hallgatókhoz. A cél az volt, hogy a leendő szakemberek különbséget tudjanak tenni a válogatósság és az evészavarok között, fel tudják ismerni azokat a jeleket, amikor erre gondolni kell és alapos segítséget adni a családoknak.
Az előadásnak hála többen kezdték el szakdolgozatukat a gyermekkori evészavarokról írni, ami különösen nagy segítség lesz a kicsik számára!
A képeken az előadás fontosabb kivonata, diák, találtok mellettük magyarázatokat!
Nagyon köszönjük a megosztást, és bármely hasonló felkérésnek szívesen teszünk eleget, hiszen ez a témakör minden 3. gyereket érinti, és rendkívül fontos!
Forrás: Kiskanál Kommandó, Lukasz Rebeka