A tanulmányi verseny végeredménye

A 2. forduló:

Gyülekezés (ÁOK)
Megoldólapok kiosztása (ÁOK)
A verseny (ÁOK, EM hallgatók)
Eredményhirdetés – ÁOK
Eredményhirdetés – FOK

A tanulmányi verseny 2. fordulójára 2018. május 11-én, pénteken délután kerül sor az ÁOK és FOK (magyar és idegen nyelven tanuló) hallgatóknak egyaránt. A kiírt időpontok nem módosíthatóak.

Gyülekezés: az Anatómiai Múzeum előtt a kertben, a kezdés előtt 5 perccel.
Szükséges felszerelés: 2 toll, íráshoz alátétül lehetőleg nagyalakú füzet – vagy atlasz 🙂
A 2. forduló anatómiai képletek beazonosításából áll (a tervek szerint 50 képlet 30 perc alatt).

Pontos elnevezéseket várunk; a bevett rövidítések természetesen használhatóak. A készítményekhez vagy a jelzőszámhoz (I. éven: zöld, II. éven: piros számok) hozzányúlni nem szabad.

A dolgozatokat még aznap kiértékeljük.

A javítás után közös eredményhirdetést tartunk kb. 18 órakor (az időpont későbbre is tolódhat), terv szerint a Lenhossék (fszt.) tanteremben; az eredmények később kikerülnek az intézeti honlapra is.

A helyezetteknek az oklevél és jutalmak átadása az utolsó tantermi előadáson történik.

Mindenkinek eredményes versenyzést kívánunk!

Archív:

Képek a tavalyi verseny 2. fordulójáról