Díjazottjaink:

I. díj:

• Baksa Gábor, Bodon Gergely (dr. Patonay Lajos): A belső hallójárat sebészeti anatómiája.

II. díj:

• Bodon Gergely, Baksa Gábor (dr. Patonay Lajos): Anatómiai adatok a thoraco-lumbalis átmenet és a felső lumbalis gerinc paravertebralis feltárásához.
  • Hanics János (dr. Székely Andrea, dr. Csillag András): A mediális prefrontális kéreg agytörzsi kapcsolatai: Az addikció kialakulásában szerepet játszó területek immuncitokémiai tanulmányozása emlősben és madárban

Az idei előadások:

Baksa Gábor, Bodon Gergely (dr. Patonay Lajos)

A belső hallójárat sebészeti anatómiája.

baksa2006
(Febr. 15, szerda, E2 szekció, 6. biz., 12.45)

Bodon Gergely, Baksa Gábor (dr. Patonay Lajos)

bodon2006
(Febr. 16, csüt., B6 szekció, 14. biz, 15.15)

Hanics János (dr. Székely Andrea, dr. Csillag András)

hj2006-1
(Február 15., szerda, C1 szekció, 7. biz.,10.45) (a nyomtatott programban ezen a helyen Papp Veronika szerepel!)
hj2006

Kőnig Márton (dr. Simon László)

Kisagykéreg BrdU hatására bekövetkező kóros postnatalis fejlődésének vizsgálata beforgatható 3D-s rekonstrukcióval.

(Február 15, szerda, E1 szekció, 6. biz., 11.15)

Pongor Éva Bernadett (dr. Fehér Erzsébet)

Neuroimmunmoduláció morfológiai háttere kísérletes gastritisben.

pe2006-1
(Febr. 15, szerda, E4 szekció, 10. biz. 17.00)
pe2006
(Febr. 15, szerda, E4 szekció, 10. biz. 17.00)