Tudományos ülés október 18-án:

az Idegtudományi Doktori Iskola felvette Szentágothai János nevét

Az Semmelweis Egyetem Idegtudományi Doktori Iskola programvezetői és vezetője úgy döntöttek, hogy a Doktori Iskola felveszi Szentágothai János nevét. szentagho

Erre az ünnepélyes alkalomra 2004. október 18-án, 17:00 órakor került sor az Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet tantermében rendezett tudományos ülés keretei között.

A tudományos ülésen köszöntőt mondott Dr. Szél Ágoston, a Semmelweis Egyetem Doktori Tanácsának elnöke.
Az ülés meghívott előadói Drs. Pedro és Tauba Pasik (Mount Sinai School of Medicine), akik János (John) Szentágothai: „A Man for All Seasons,” Revisited címmel tartottak emlékező előadást.

A bevezető előadást az Idegtudományi Doktori Iskola doktoranduszainak, ill. doktorjelöltjeinek az előadásai követték.

Képes beszámoló:

pasik dsc08850 dsc08852 dsc08857-(Fotó: Kiss József)