A jelentkezés lezárva!

KEDVES HALLGATÓK!

Idén újra megrendezésre kerül a SEMMELWEIS JÓGA ÉS ÉLETMÓD TÁBOR a SPORTKÖZPONTBAN.

Az alábbiakban néhány információt szeretnénk küldeni a táborral kapcsolatban. A jógatábort a Semmelweis Egyetem diákjainak hirdetjük meg azzal a céllal, hogy a hallgatók megismerkedhessenek a jógikus életmód alapelveivel.

A tábor programjában jógaórák, jógikus életmóddal kapcsolatos előadások, stressz kezelésre alkalmas technikák gyakorlása szerepelnek, mentálhigiéniés és sportfoglalkozások. Vegetarianus étkezést biztosítunk.

A tábort maximum 30 fő részére hirdetjük meg, minimum 10 fő jelentkezése esetén kerül megrendezésre!

A tábor időpontja:

1. július 4 – 8 között minden nap reggel 7.00 – 17:00 óráig

Jelentkezési határidő: 2022. június 27.

A tábor helye:

Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont

1107 Budapest, Zágrábi utca 14. http://semmelweis.hu/sportkozpont/)

A részvételi díj 7500 Ft (1500 Ft/nap/fő).

A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik véglegessé!

A részvételi díj befizetése a regisztrációt követően előre egyeztetett időpontban lehetséges a Sportközpontban Szabó Dorottyánál a +36-20/825-0609 telefonszámon 8:00 – 12:00 óra között.

VÁRUNK SZERETETTEL A TÁBORBAN!

Üdvözlettel:
a szervezők

A tavalyi tábor képeivel búcsúzunk,

Itt jelentkezhetsz: