A Semmelweis Egyetem Baráti Köre pályázatot hirdet a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának keretében végzett tudományos munka bemutatására 35 év alatti Ph.D. hallgatók vagy predoktorok számára.

Pályázni lehet elméleti vagy klinikai témával foglalkozó:

• első szerzőként jegyzett, megjelent (vagy igazoltan elfogadott) közleménnyel;
  • könyvvel, könyvrészlettel;

A pályázatokat elektronikus formában 2023. október 10 -ig phd.palyazatok@semmelweis.hu  e-mail címre kell megküldeni. A levél tárgyában szerepeljen a pályázat és a pályázó neve is.

A beérkezett pályázatokat a Baráti Kör és az Egyetemi Doktori Tanács által felkért szakemberek bírálják el. Az első két helyezett oklevelet és 200-200 ezer Ft pénzjutalmat kap.

Pályázati űrlap: letöltés

Budapest, 2023. szeptember 25.

Dr. Rosivall László                                        Dr. Benyó Zoltán

professor emeritus                                           egyetemi tanár