2023. márc. 29. és ápr. 1. között a Semmelweis Egyetem támogatásával kerül sor Budapesten a 2023. évi European Phagocyte Workshop rendezvényre. A konferencia honlapja: phagocytes2023.hu

Merkely Béla Rektor Úr kérésére a Semmelweis Egyetem támogatásáért cserébe a szervezők korlátozott számban ingyenesen lehetővé teszik a konferencia szakmai részén való részvételt az SE kiválasztott PhD- és TDK-hallgatói részére.

Kérjük, hogy a fenti lehetőség iránt érdeklődő hallgatók 2023. márc. 24-ig e-mail-ben jelezzék részvételi szándékukat, mellékelve egy rövid indoklást és szakmai önéletrajzot.

Kérjük, hogy a jelentkezéseket Dr. Mócsai Attilának küldjék a mocsai.attila@med.semmelweis-univ.hu e-mail-címre.

Az ingyenes részvételre kiválasztott hallgatók listájáról a szervezők 2023. márc. 26-ig döntenek.

Az ingyenes részvétel lehetősége kizárólag a szakmai előadásokra, kávészünetekre és poszterbemutatásra vonatkozik.