The Vascular Brain PhD kurzus (2022. június 13-17.) a Karolinska Intézetben – ingyenes részvételi lehetőség a EuroLife hálózat partner egyetemek hallgatói részére

A kurzus célja, hogy hozzájáruljon a cerebrovaszkuláris fejlődéshez, a jelátvitelhez és a képalkotó módszerekhez kapcsolódó ismeretek elmélyítéséhez, valamint segítse az érrendszer szerepének megismerését a neurodegeneratív betegségek kialakulásában.

A Semmelweis Egyetem EuroLife csoportja pályázatot hirdet kapcsolódó kutatási területen dolgozó PhD hallgatók számára. A pályázat az utazási- és szállásköltségeket fedezi.

Az angol nyelvű önéletrajzot és kurzus tematikájához kapcsolódó saját kutatást is bemutató motivációs levelet a kurti.zsuzsanna@semmelweis-univ.hu címre kérjük küldeni 2022. április 18-ig.

Kérjük a jelentkezés során az email tárgyában tüntesse fel az alábbiakat: The Vascular Brain PhD kurzus – pályázó neve.

További információ a kurzusról és sikeres pályázat esetén regisztráció az alábbi linken: https://kiwas.ki.se/katalog/katalog/kurs/9200