Tisztelt Fokozatszerzők!

A PhD fokozatot szerzett doktorjelöltek doktorrá avatása és az ünnepélyes diplomaátadás  2021. november 12-én pénteken 10.00 órakor lesz a Nagyvárad téri Elméleti Tömb dísztermében.

Az eseményen való részvétel védettségi igazolvánnyal vagy az azzal egyenértékű applikáció felmutatásával lehetséges.

Az ünnepség az aktuális járványügyi szabályok figyelembe vételével kerül megszervezésre, előzetes regisztrációval.

Kérjük, hogy a  PhD fokozatot szerzettek az alábbi linken jelezzék, hogy az ünnepségen részt tudnak  venni, vagy oklevelüket később veszik  át.

Regisztráció a Semmelweis Egyetem Dies Academicus ünnepségére -2021 (a regisztráció lezárult).
Kérjük, hogy az avatandók az ünnepségen az alkalomnak megfelelő öltözékben legkésőbb 9.45-ig foglalják el helyüket
Amennyiben a rendezvényen személyesen nem tud részt venni, az oklevelet a Doktori Iskola Hivatalában ügyfélfogadási időben, személyesen vagy meghatalmazottja átveheti 2021. november 16. után.

A rendezvényen vendégek részvételére csak limitált létszámban lesz lehetőség, erről további tájékoztatás október végén várható.

Dr. Benyó Zoltán
a Doktori Tanács elnöke