A Semmelweis Egyetem pótfelvételt hirdet ösztöndíjas vagy önköltséges képzés szerinti doktori (Ph.D) tanulmányokra a 2020/2021. tanévtől induló képzési időre az orvostudomány és társadalomtudomány területén akkreditált doktori iskolákba.

A doktori képzésre egyetemi végzettséggel rendelkezők, vagy olyan egyetemi hallgatók jelentkezhetnek, akik okleveleiket a beiratkozásig megszerzik.

A felvételi jelentkezés benyújtásának határideje 2020. augusztus 23., melyet a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu címre kérjük megküldeni egy zip file-ban, melynek címe a pályázó neve. (Kérjük a tárgyban megjelölni, hogy Pótfelvételi 2020)

Felhívjuk a pályázók figyelmét, hogy  a 9000 Ft-os regisztrációs díj befizetésével kapcsolatban Biró Alizt keressék (biro.aliz@phd.semmelweis-univ.hu

A díj fizetésének intézésére  augusztus 8-ig van lehetőség, vagy pótlólag augusztus 24-től.

A felvételi beszélgetésekre várhatóan 2020. szeptember 2-4. között kerül sor.

Felvétel esetén a beiratkozást követően az Egyetem és az állami ösztöndíjasok, illetve az önköltséges doktoranduszok között hallgatói jogviszony jön létre.

Az ösztöndíj jogosultság 2020. szeptember 1-től 48 hónapon keresztül  (amennyiben sikeres komplex vizsgát tesz).

( Az ösztöndíj  első utalása 2020. októberben történik)

Dokumentumok letöltése: