Felhívjuk hallgatóink figyelmét, hogy a Doktori  Hivatalban megkezdjük a diákigazolvány matricák, ezzel együtt az indexek kiadását is. A matricák kiadásához a diákigazolványt feltétlenül hozzák magukkal. Lehetőség van meghatalmazással is átvenni ezeket a dokumentumokat, azonban ezeknek a személyeknek a neveit is fel kell tüntetni a táblázatban. Amennyiben ez nem történik meg, úgy nem áll módunkban kiadni az okmányokat.

Kérjük, hogy csak a 2019/2020. tanév II. félévére regisztrált hallgatók jelentkezzenek az alábbi linken keresztül:

Ugyanakkor tájékoztatjuk Önöket, hogy a kihirdetett veszélyhelyzet miatt a közlekedési szolgáltatók a járványügyi veszélyhelyzet végét követő 15 napig elfogadják a 2019/2020-as tanév I. féléves matricájával érvényesített diákigazolványokat.
Az ügyfélfogadás a táblázatban megjelölt időpontokban kizárólag a matricákra és az indexekre korlátozódik.
A Hivatal munkatársai a jelzett időpontokban az aulában összegyűjtik a diákigazolványokat, kérjük, hogy ebben az esetben ne húzzanak sorszámot.
Kérjük Önöket a megfelelő távolságtartásra és maszk viselésére.

Aki az őszi félévben még nem adta le az indexét, annak külön nem szükséges most leadni, elegendő, ha a tavaszi félévi aláírásokkal együtt, nyár végéig adja le.