Több kezdeményezés indult a Semmelweis Egyetem különböző kutatócsoportjaitól a COVID-19 járvánnyal kapcsolatos kutatások szervezésére. Az egyes kutatási projektek eredményességének növelése érdekében a tudományos és innovációs rektorhelyettesi iroda szeretne segítséget nyújtani azzal, hogy az egyetemen belüli Covid kutatási lehetőségeket felméri és összekapcsolja a kutatókat és kutatócsoportokat, akik ezt igénylik. A gyors egyetemi összefogást és az együttes fellépés jelentőségét erősíti, hogy az egész világon szinte minden kutatóintézet indít a járványhoz kapcsolódó kutatásokat, így az időfaktor meghatározó az eredmények elérésében.

A kitöltött táblázatot szíveskedjenek 2020. április-3-ig megküldeni a tolgyesi_lovasz.krisztina@phd.semmelweis-univ.hu email címre

Kitöltendő táblázat SABLON