Tisztelt PhD Hallgatók!

Kérem, hogy akik az új koronavírus-járvány okán kiadott 40/2020. (III.11.) Korm. rendeletben kihirdetett veszélyhelyzetre tekintettel önkéntes segítőként a Semmelweis Egyetem feladatellátásában részt kívánnak venni, önkéntes segítő jogviszony kezdeményezése céljából kutatóhelyük vezetőjét keressék meg. A megállapodások tartalmi elemeire vonatkozó előírásokat a közérdekű önkéntes tevékenységről szóló 2005. évi LXXXVIII. törvény és az egészségügyi tevékenység végzésének egyes kérdéseiről szóló 2003. évi LXXXIV. törvény határozza meg.

Az önkéntes segítői jogviszony kezdeményezéséhez szükséges információk az alábbi linken érhetőek el:
Az ügyintézés gyorsítása érdekében kérjük, hogy az egyetemi honlapról letölthető, kitöltött táblázatot szervezeti egységenként összegyűjtve, a szervezeti egység vezetőjének vagy helyettesének e-mail címéről továbbítsák a titkarsag.human@semmelweis-univ.hu email címre.

Dr. Benyó Zoltán
a Doktori Tanács elnöke