Nagy-nagy örömünkre szolgál, hogy az Örökös Ökoiskola címre benyújtott pályázatunkat elbírálták és megnyertük a cím használatát!

12 év kemény munka áll ezen elismerés mögött: először első pályázók lehettünk, aztán több alkalommal adtunk be címmegújító pályázatot, majd idén úgy éreztük, hogy már megfelelhetünk azon magas követelményeknek, hogy megpróbáljuk megszerezni az Örökös Ökoiskola címet! És sikerült is! Ezután ezt a címet visszavonásig birtokolhatjuk!

Az átadóra ünnepélyes keretek között, államtitkári részvétellel a Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában került sor június 7-én.

Nagyon büszkék vagyunk erre a címre és az eddigiekhez hasonló lelkesedéssel haladunk továbbra is ezen a megkezdett úton!