Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A 2023/2024-es tanévre felvételiző diákoknak, érdeklődőknek
2022. november 23-án, szerdán nyílt napot tartunk.*
Kérjük, regisztráljanak a nyílt napra!

Kérjük jelentkezésüket küldjék el a siposne_birkas.melinda_eva@semmelweis-univ.hu e-mail címre, megadva nevüket, telefonszámukat továbbá azt, hogy hány fő érkezésére számíthatunk!

I. csoport:
Hely- és helyzetváltoztatás módjainak tanulása ülő helyzetből kiindulva (Szabó Nóra helyszín: 9.b 342)
II. csoport:
Tartásjavítás ülő helyzetben, eszközökkel (súlyzó, teraband, soft labda, pilates stick) (Sándor Klaudia, helyszín: 10.b 211)
IV. csoport: Hely- és helyzetváltoztatás módjainak tanulása fekvő helyzetből kiindulva (Jáki Borbála, helyszín: 9E/1. 143)
V. csoport: Hely- és helyzetváltoztatás módjainak tanulása fekvő helyzetből kiindulva (Ézsiás István, helyszín:9E/2. 145)

Bemutatkozás, beszélgetés

9E/1.: Anyanyelv -kommunikáció (Varga Zsuzsa)
9E/2.: Társadalmi ismeretek és gyakorlatok (Füzesi Blanka)
9. évfolyam: Gépírás (Veinberger Ildikó, 206.)
10. évfolyam: Kommunikáció a titkári munkában (Ágoston Beáta 207.)
KIÉ: kreatív modul (Lendvai Judit, 342.)

Szeretettel várunk mindenkit!

Siposné Birkás Melinda
igazgató

*  Konduktív Gyakorló Szakiskolánk előzetes bejelentkezés alapján bármikor látogatható!