Tisztelt Szülők!

Iskolánkban kizárólag sajátos nevelési igényű tanulókat fogadunk, ezért a beiratkozás a 2021/2022-es tanévre 2021. április 8-tól április 30-ig, illetve a szakértői vélemények kézhezvételétől függően folyamatosan tart.

Beiratkozni a 19/2021. (III.10.) EMMI határozat alapján online, vagy az iskola titkárságán lehet, naponta 9:00 és 13:00 között. Tekintettel a járványügyi helyzetre, a szülők kizárólag egyenként, előre egyeztetett időpontban jöhetnek az Intézménybe. Időpont egyeztetése szerdánként a

+36-1/372-7349 telefonszámon a Titkárságon,

vagy írásban a

peto.iskola@semmelweis-univ.hu e-mail címen lehetséges.

Amennyiben az online beiratkozást választják, kérjük, hogy előzetesen telefonon egyeztessenek a +36-70/642-0119 telefonszamon, amikor is részletes tájékoztatást adunk.

Belépéskor a kézfertőtlenítés, valamint az orrot és szájat eltakaró maszk használata mindenki számára kötelező!

Kérem, hogy az alábbi okmányokat feltétlenül hozzák magukkal:

• A tanuló és mindkét szülő személyi igazolványa,
    • A tanuló lakcímkártyája,
    • A tanuló taj kártyája,
    • A tanuló születési anyakönyvi kivonata,
    • A legutolsó szakértői vélemény,
    • Óvodai szakvélemény, amin a tanuló OM azonosítója szerepel.

Kérjük, feltétlenül töltsék ki és hozzák magukkal a beiratkozási dokumentumokat is!

Aki online íratja be gyermekét, annak a felsorolt dokumentumokat a tanévkezdéskor szükséges eredetiben bemutatnia.

Kérdés esetén keressenek a +36-70/642-0119 telefonszámon!

A katolikus hit- és erkölcstan választásához az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye Hitoktatási Felügyelőségének kérése szerint az alábbi linken tájékozódhatnak:

Katolikus hit- és erkölcstan

Budapest, 2021. március 10.

Liptákné Papp Judit

SE PA Gyakorló Általános Iskola és Kollégium