Országjáró fotópályázat

Egy rendhagyó év egy rendhagyó Világjáró fotópályázatot kíván. Mivel a külföldi utazások és cseregyakorlatok többsége elhalasztásra került idén, itt az idő, hogy Magyarországot kapjuk lencsevégre.

A képeiteket szeptember 13-ig várjuk az alábbi kategóriákban:

• Budapest, az élettel teli város
  • Természeti kincseink
  • Fenntartható megoldások mindennapjainkban
Feltételek:
  • Pályázóként legfeljebb 6 kép, kategóriánként maximum 3
  • Jó felbontású képek (min. 1024*768 képpont)
  • Formátum: JPEG
  • Kép elnevezése: KATEGÓRIAKÓD_NÉV_CÍM

Pl.: BP_Példa_János_ A kedvenc helyem.jpeg

Kategória kódok: BP, TERM, FENN

Kategória részletesen:
Budapest, az életteli város

Mit mutatnál meg először egy Budapestre érkező cserediáknak? Van titkos zugod?
Melyik a legszebb hely, amit nem mutatnak eleget a prospektusok?
Mutasd be egy fotón miért annyira jó Budapesten egyetemistának lenni!

Természeti kincseink

Lélegzetelállító kilátások hegy tetőkről, vadállatok az erdőben, tengernyi puszta, csillogó Balaton, ősöreg barlangok, rejtélyes tanösvények és megannyi más látnivaló amit a településeken kívül fedezhetünk fel. Mutasd meg nekünk merre kirándultatok, hol sátoroztatok vagy éppen milyen volt az evezés!

Fenntartható megoldások mindennapjainkban

Tavaly is rengeteg izgalmas ötletet kaptatok lencsevégre a világ legkülönbözőbb pontjain. Ideje itthon is körülnézni, milyen környezetbarát, hulladék mentes vagy alternatív megoldások segítik a mindennapjainkat.

Mire figyelj? Avagy mi számít zsűrizés során:

Az esztétikára: a kompozícióra, az élességre és a képek szélére
Tartsd észben, hogy a BOE facebook oldalára is kikerülnek a fotók
Szívesen fogadunk olyan képeket melyek átadják a pillanat hangulatát, varázsát, amelyeknek története van
A legjobb pályamunkákat értékes nyereményekkel jutalmazzuk!
Szeretettel várjuk képeiteket!

Szerzői jogok:
  •  A Pályázó a pályázati képei elküldésével a beküldött alkotás szerzői vagyoni jogairól a Budapesti Orvostanhallgatók Egyesülete ( tovabbiakban : BOE)  javára lemond, a felhasználás jogát a BOE-ra ruházza át.
  • A Pályázó hozzájárul, hogy beküldött alkotásait a BOE kiállítsa, interneten, valamint saját kiadványaiban közzétegye, illetve bármilyen más módon felhasználja.
  • A Pályázó a pályázati nyilatkozat kitöltésével kijelenti, hogy a művén esetlegesen szereplő személyeknek a kép elkészítésével kapcsolatos engedélyével a Ptk. 2:48.§ (1) bek. szerint rendelkezik.
  • A BOE a pályázatból kizárja mindazokat, akik a pályázati feltételeknek nem felelnek meg, illetve a formai és technikai követelményeket nem, vagy hiányosan teljesítik.
  • Nem nevezhetők közízlést sértő képek.