Call Center munkatársat keresünk diákmunka/részmunkaidő keretein belül.

A Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központ, valamint a Medikids Első Magán Gyermekgyógyászati Központ (egy épületben található a 14. kerület Thököly út 137. alatt) részmunkaidős, főként délután-esti és szombati munkaidőben, egyetem mellett is végezhető állásra keres orvostanhallgatókat, szülésznő és gyermek szakápoló hallgatókat. Munka közben beletanulhatnak, és beleláthatnak a privát betegellátásba. Érdekes esetekkel találkozhatnak, szakmai kapcsolatokat építhetnek ki már hallgató korukban. És közben pénzt kereshetnek szaktudásukkal még diploma előtt.

Mottó: „A karrier olyan, mint egy épület. Ha magasra törő terveid vannak, akkor a legaljáról kell kezdeni. Nincs erős épület alap nélkül, különben összedől, mint egy kártyavár. ”

Főbb feladatok: időpontfoglalás orvosi vizsgálatokra, telefonos tájékoztatás, adminisztráció elvégzése, leletkezelés.

Szakmai elvárások:

• Egészségügyi oktatásban való részvétel / végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
  • havonta minimum 20 órányi munkaidő vállalás egész év során (többet lehet vállalni, de kevesebbet nem!)

Előnyt jelent: hasonló munkakörben, magán-egészségügyben szerzett tapasztalat.

Személyiségbeli elvárások: felelősségtudatos, precíz munkavégzés, jó kommunikációs és együttműködési képesség, megbízhatóság, becsületesség, betegorientált attitűd.

Amit kínálunk:

• Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kulturált környezet, barátságos munkahelyi légkör
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • A McDonalds-nál magasabb órabér
  • szakmai tapasztalatszerzés, tanulási lehetőség
  • diploma után főállású munkalehetőség

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát küldje az allas@genium-med.hu e-mail címre.

Intézményeinkről további információ: www.genium-med.hu, www.esztetika.genium-med.hu, www.medikids.hu

Szeretettel várjuk az érdeklődőket. Ha nem jelentkezik időben, lemarad. És azután hiányozni fog.

Dr. Timmermann Gábor
orvos igazgató