IV. Országos CP Kongresszus

Helyszín: A programleírásnak megfelelően, ld. alább

Dátum: 2017.11.17.

Időpont: 2017.11.17-én  9:30 – 17:20 és 2017.11.18-án 9:00 – 12:10.

Az immár negyedik alkalommal megrendezett CP-kongresszus idei fő témája az iskolás kort megelőző időszak.

Szakértő, a problémát ismerő  és megoldásokat a napi gyakorlatban alkalmazó előadóinkkal körüljárjuk a prevenciós szemléletváltás témakörét az ellátásban idehaza és külföldön. Szeretnénk iránymutatást adni a különböző terápiás lehetőségek között – az alapterápiák és a kiegészítő terápiák terén is. Külön fejezetet szentelünk a mobilitásnak – az életminőség javításának személyi és tárgyi feltételeit körbejárva. Az iskolás korosztályt érintő társadalmi integrációs kérdésekre is válaszokat keresünk.

A IV. Országos CP-s Kongresszuson az „Alapterápiák kisgyermekkorban – kerekasztal beszélgetésen Makk Ádám, a Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskola, Módszertani Intézménye és Kollégiumának vezetője is részt vesz.

Időpont: 2017. november 17-én, pénteken a 11.40 órakor kezdődő szekcióban.

Az esemény helyszíne: Moha Ház (1143 Budapest, Gizella út 42-44.)

További információért kattintson ide.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.