ÁOK nyílt nap

Helyszín: Nagyvárad téri Elméleti Tömb, Budapest Nagyvárad tér 4.

Dátum: 2017.10.20.

Időpont: 08:00 – 18:00

Kedves érdeklődő középiskolás hallgatók!

Az idei ÁOK nyílt napra való regisztrációt lezártuk a helyszín befogadóképességének korlátjai miatt!

Akinek nem sikerült beférnie a rendezvényre ne bánkódjon, 2018. januárjában várunk Mindenkit szeretettel a három napos Educatio kiállításon az ÁOK standjánál, ahol szívesen válaszolunk minden felmerülő kérdésedre!

Addig is sikerekben gazdag készülődést az egyetemi évekre!

Program, amivel készülünk Nektek:

• Regisztráció: 8:00-8:30 (kérlek ne késsetek, mert akkor lemaradtok a beszédekről)
  •  8:30-10:30-ig az egyetem vezetői és tanárai tartanak beszédet, amin hallhattok egyetemünk felépítéséről, az oktatásról, közéletről, diákszervezetekről és természetesen nyugodtan feltehetitek felmerülő kérdéseiteket is.
  • A nyílt napon standokkal is készülünk Nektek, ahol lelkes hallgató társaink szeretettel bemutatják egyetemünk különböző szervezeteit, egyesületeit.
  • Biztos kíváncsiak vagytok milyen tantárgyakat fogtok tanulni és hogyan működnek a különböző intézetek, ezért 11:00-tól meglátogathatjátok azokat az intézeteket, amik különösen érdekelnek titeket.

A program előreláthatóan 13-14 óráig fog tartani!

Október 20-ra igazolást biztosítunk a középiskoláknak a hiányzásról, de csak azoknak a diákoknak, akik megjelennek az eseményen! Ezt majd a helyszínen vehetitek át!

A nyílt nap facebook eseménye: http://tinyurl.hu/EbGV/

Kérlek kísérjétek figyelemmel a honlapot illetve a facebook eseményt, mert itt juthattok hozzá a legfrissebb információkhoz a rendezvénnyel kapcsolatban!

Ha bármi kérdésetek van keressetek bátran ezen az e-mail címen: purmanzsofi@gmail.com

Találkozunk a nyílt napon!:)

SE ÁOK HÖK

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.