Helyszín: A leírásnak megfelelően, ld. program

Dátum: 2016.05.06.

Időpont: 20:00 A Semmelweis Egyetem Medikus Zenekara 2008-ban alakult. Elsősorban az egyetem hallgatóiból áll, de több hazai felsőoktatási egyetem hallgatója is játszik a zenekarban, melynek karmestere 2009 óta Dubóczky Gergely. A tagok napi kötelezettségeik, munkájuk illetve kutatói tevékenységük mellett foglalkoznak rendszeresen a zenével. A zenekar az egyetemi élet aktív résztvevője, rendszeresen fellép különböző eseményeken, mint…

A leírásnak megfelelően", "startDate":"2016-05-06", "endDate":"2016-05-06", "startTime":"00:00", "endTime":"00:00", "location":"A leírásnak megfelelően", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"A Medikus Zenekar koncertje", "label":"Naptárba"}

Időpont: 20:00

A zenekar az egyetemi élet aktív résztvevője, rendszeresen fellép különböző eseményeken, mint például az évnyitó, gólyabál és különböző hivatalos ünnepségek. A nagyzenekari koncertek mellett gyakoriak a kamarafellépések is, és a zenekar az utóbbi években egyre hangsúlyosabban jelenik meg a közéletben. Az Egészségtudományi Kar 40. jubileumának alkalmából CD-t vettek fel, immáron másodjára közreműködtek az Astellas – Az év orvosa díjátadó ünnepségen. Egyre több külföldi partnerkapcsolattal büszkélkedhet; 2014-ben Bayreuthban vendégszerepelt, idén a berni egyetemi kórussal koncerteznek közösen először Magyarországon, majd Svájcban.

Vissza az Eseménynaptárba